M3 Fitness Nowoczesne centrum treningu Siłownia&Fitness

Zmień swoje ciało Żyj zdrowo, zachowaj równowagę

INSTRUKTORZY FITNESS:

Michał Brzyzki

Instruktor Zumba i Salsation (jeden z pierwszych w Europie). Jest też członkiem Zumba Instructor Network (ZIN), Występował w pierwszym telewizyjnym teledysku promującym Zumba Fitness.

Zumba zafascynowała go totalnie - najpierw jako trening uzupełniający przed maratonem, później jako trening cardio z ogromnym potencjałem do przekazywania pozytywnej energii, odkrywania siebie i zarażania ludzi radością życia. Oprócz Zumby i Salsation lubi bieganie i narty. Jest dużym fanem muzyki i architektury.

Agnieszka Czajkowska

Instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness-nowoczesne formy gimnastyki. Obecnie studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Pasjonatka sportu i wszystkiego co z nim związane. Poza fitnessem, który jest jej hobby i sposobem na życie, uwielbia wszelkiego rodzaju sporty sezonowe, latem windsurfing zimą- snowboard. Cały czas rozwija się, uczestniczy w licznych, konwencjach, szkoleniach, warsztatach, ostatnio z techniki pilates. W pracy ceni sobie zaangażowanie oraz wytrwałość. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć wzmacniających (TBC, ABT)

Na zajęciach pomoże Ci znaleźć w sobie siłę do ciągłego zaskakiwania siebie. Pamiętaj „możesz więcej niż myślisz!”

Ania Giluk

Fitness porwał serce Ani kilka lat temu i stał się jej pasją - na stałe zajmuje miejsce w jej codzienności. Instruktorka fitness, magister ze specjalnością turystyka i rekreacja. Stawia na nieustanny rozwój. Bierze udział w licznych warsztatach i konwencjach związanych z branżą fitness. W niedalekiej przyszłości planuje zostać trenerem personalnym.

Sympatyk zajęć ze sztangami, treningów obwodowych, interwałów, zajęć wzmacniających i wytrzymałościowych oraz treningów typu cross fit. Po uszy zakochana w TABACIE. Kontakt z ludźmi daje jej mnóstwo radości, a ich zadowolenie po współnym treningu jest dla niej największą nagrodą.

"Sukces osiągają najwytrwalsi"  i według tej zasady chce działać :)

Edyta Gizińska

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness, nowoczesne formy gimnastyki. 

Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz wszelkiego rodzaju ruchu, wciąż podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konwencjach i warsztatach fitness. Jej pasją są ćwiczenia wzmacniające i wytrzymałościowe. Podczas treningu motywuję aby się nie poddawać i walczyć do samego końca.

Joanna Kaczmarczyk

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, pasjonatka zajęć wytrzymałościowych, wzmacniających. Uwielbia nie tylko zajęcia fitness ale także ostry wycisk na siłowni. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności m.in. poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i warsztatach. Prowadzi zajęcia typu sztangi, tbc, abt, fitball oraz pilates.

Żaneta Kornatowska

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością fitness. Nauczyciel wychowania fizycznego, absolwentka warszawskiego AWF-u. Ze sportem związana od najmłodszych lat - uprawiała gimnastykę artystyczną, pływanie i żeglarstwo. Poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness stale doskonali swój warsztat techniczny i merytoryczny.

Jej ulubioną formą zajęć są ćwiczenia wzmacniające (TBC, ABT oraz płaski brzuch), a także prozdrowotne (stretching i zdrowy kręgosłup), podczas których stawia przede wszystkim na dobrą i energiczną atmosferę, intensywny wysiłek, różnorodność oraz prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Uwielbia wyznaczać nowe cele i konsekwentnie je realizuje.

Monika Paśniczek

Absolwentka krakowskiego AWF-u, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu pilatesu, stepu, TBC i ATB. Poprzez regularny udział w konwencjach i szkoleniach jest na bieżąco co do najnowszych technik w fitnessie. Od dwóch lat pasjonatka tabaty, crossfitu, zumby i latino.

Paweł Rożniatowski

Z POWOŁANIA jestem nauczycielem wychowania fizycznego. LUBIĘ patrzeć jak młodzież odnajduje pasję w aktywności ruchowej. CIESZĘ SIĘ, gdy tę pasję przenosi do fitness klubów, w których UWIELBIAM zamęczać ich różnymi programami treningowymi (również swojego autorstwa). KOCHAM stan, gdy po najcięższych interwałach toniemy w swoim własnym pocie, przeklinamy dzień, w którym przekroczyliśmy próg fitness klubu, by po chwili obiecać, że następnego dnia znów będziemy w gotowości do ćwiczeń. POTRAFIĘ wzbudzić w ludziach motywację, która zmieni ich życie. WIERZĘ, że każdy może się zmienić i z tą myślą, każdego dnia witam swoich Podopiecznych. ZAWSZE osiągam cel, który podejmę wraz z drugim człowiekiem i z tego czerpię największą RADOŚĆ. 

Magda Stanikowska

Absolwentka SGGW, od 2010 roku dyplomowana instruktorka fitness Polskiej Akademii Sportu. Jej ulubione formy zajęć to trening interwałowy, który wzmacnia zarówno serce, jak i poprawia kondycję, a także pozwala spalić mnóstwo kalorii. TBC, ATB oraz płaski brzuch – praca z ludźmi i sport to jej pasja od dziecka.

Zaraża optymizmem i energią – potrafi doskonale motywować do wysiłku. Jej motto brzmi "DAMY RADĘ".

Bartłomiej Zajączkowski

Instruktor fitness, pilates-u, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pasjonat fotografii i rowerów. W ruchu od dziecka, w branży od 2006.

Skupia się w prowadzeniu zajęć alternatywnych, będących połączeniem pilatesu, treningu funkcjonalnego i yogi, przy użyciu piłek małych i dużych, ciężaru własnego ciała, które wzmacniają mięśnie głębokiego brzucha i koordynację oraz rozciągają całe ciało.

TRENERZY PERSONALNI:

Marcin Siwek

Instruktor sportu i trener personalny. Absolwent Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego. Instruktor akrobatyki, narciarstwa zjazdowego, pływania, ratownik WOPR; W latach 1991 – 2004 zawodnik sekcji skoków do wody Klubu Sportowego MKS Pałac Młodzieży w Warszawie.  Mistrz   Polski Juniorów zrealizował najwyższy współczynnik trudności (program olimpijski) w tej dziedzinie sportu. Podczas treningów osobistych główny nacisk kładzie na poprawność wykonywania każdego powtórzenia w serii, a także intensywność ćwiczeń.

M3 Fitness / Otwock / Mazowieckie

Otwock, ul Sportowa 3

tel.: 22 719 53 14

tel. kom.: 508808637
recepcja@m3fitness.pl 

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.
06:00-22:00
SOB.
08:00-18:00
NIEDZ.
09:00-16:00

KLAUZURA RODO

... zapraszamy na trening!